Video

Inspector Resurse Umane

Prin apasare pe tasta Candidez apare modulul de incarcare HR al companiei UNIX Auto. Vă rugăm să completaţi fiecare rubrică şi să acordaţi o atenţie deosebită introducerii adresei de e-mail, întrucât răspunsul evaluării îl veţi primi prin acest mijloc de comunicare.

Candidatura Dumneavoastră o putem prelua numai în situaţia în care aţi încărcat toate documentele necesare evaluării.

Doriţi să lucraţi într-o echipă tânără, dinamică?

Este important pentru Dvs. să fiţi apreciat dacă aveţi rezultate?

Suntem o companie dinamică, jucător important pe piaţa componentelor şi accesoriilor auto din Centrul şi Estul Europei, în plină dezvoltare, cu o experienţă de peste 19 ani în domeniul auto. În Ungaria suntem lideri de piaţă, iar în România suntem într-o dezvoltare continuă, ocupând o poziţie importantă pe piaţa componentelor auto.

Comercializăm componente şi accesorii auto de la 200 de furnizori din 35 de ţări din lume. Cu ajutorul catalogului electronic TradeOnWeb care a fost conceput şi dezvoltat de compania noastră, asigurăm un serviciu unic în regiune. Compania noastră recrutează personal pentru următoarele filiale:
  • Unix Auto Srl
Responsabilităţi:
  • Întocmirea la timp şi în conformitate cu dispoziţiile legale a documentelor
  • Gestionarea dosarelor de personal (întocmirea contractelor de muncă, acte adiţionale, desfaceri contracte de muncă)
  • Transmiterea electronică a datelor în REVISAL
  • Gestionarea şi completarea adeverinţelor de vechime şi a altor tipuri de adeverinţe salariale
  • Reprezentarea societăţii în faţa instituţiilor abilitate: ITM, AJOFM, Casa de Pensii, etc
  • Întocmirea şi calculul statului de plată
  • Derularea procesului de salarizare, calcularea contribuţiilor şi impozitelor aferente salariilor
  • Pregătirea lunară a declaraţiilor salariale şi urmărirea depunerii acestora
  • Întocmirea analizelor de cost şi a altor rapoarte solicitate de către management
Cerinţe:
  • Studii superioare de specialitate
  • Cunoaşterea legislaţiei muncii şi a procedurilor de calcul salarial
  • Atestat de Inspector Resurse Umane
  • Experienţă de minimum 2 ani pe o poziţie similară
  • Bune abilităţi de comunicare, spirit de echipă, bun analist, rezistenţă la stres
  • Operare PC (Word, Excel)
  • Cunoaşterea limbii maghiare constituie avantaj
Oferim:
  • Fundamentarea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale de lungă durată
  • Pachet salarial motivant şi competitiv
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică şi profesionistă

Candidez pentru acest post

WEBSHOP
DESPRE NOI
DESCĂRCARE
GENERAL
UNIX Auto SRL. va informeaza ca vizualizarea si navigarea pe paginile web ale companiei In declaratie juridica inseamna acceptarea celor prezentate. Operator de date cu caracter personal: 33009
Copyright 2016 © Toate drepturile rezervate 400632 Cluj-Napoca, Strada Fabricii nr. 118. | (+40) 264 501 899 | info@unixauto.ro Regulament protectia datelor | Hartă pagină web