Video

Auditor Intern (Auditor intern - zona financiară)

Prin apasare pe tasta Candidez apare modulul de incarcare HR al companiei UNIX Auto. Vă rugăm să completaţi fiecare rubrică şi să acordaţi o atenţie deosebită introducerii adresei de e-mail, întrucât răspunsul evaluării îl veţi primi prin acest mijloc de comunicare.

Candidatura Dumneavoastră o putem prelua numai în situaţia în care aţi încărcat toate documentele necesare evaluării.

Doriţi să lucraţi într-o echipă tânără, dinamică?

Este important pentru Dvs. să fiţi apreciat dacă aveţi rezultate?

Suntem o companie dinamică, jucător important pe piaţa componentelor şi accesoriilor auto din Centrul şi Estul Europei, în plină dezvoltare, cu o experienţă de peste 19 ani în domeniul auto. În Ungaria suntem lideri de piaţă, iar în România suntem într-o dezvoltare continuă, ocupând o poziţie importantă pe piaţa componentelor auto.

Comercializăm componente şi accesorii auto de la 200 de furnizori din 35 de ţări din lume. Cu ajutorul catalogului electronic TradeOnWeb care a fost conceput şi dezvoltat de compania noastră, asigurăm un serviciu unic în regiune. Compania noastră recrutează personal pentru următoarele filiale:
  • Unix Bucureşti
Responsabilităţi:
  • Efectuarea deplasarilor la filialele din tara, aproximativ doua saptamâni în fiecare lun?
  • Verificarea respectarii standardelor, procedurilor si regulamentelor stabilite de companie
  • Efectuarea verificarilor de functionare a filialelor (miscare produse, financiar)
  • Identificarea erorilor, a gestiunii defectuoase, a fraudelor si solicitarea rezolvarii acestora
  • Organizarea si prioritizarea sarcinilor în vederea respectarii termenelor
  • Efectuarea unor sarcini administrative de verificare a proceselor de lucru
  • Întocmirea rapoartelor dupa fiecare verificare
Cerinţe:
  • Esti o persoana sincera si de încredere
  • Esti o persoana hotarâta, ai abilitaai excelente de relationare si comunicare
  • Esti o persoana responsabila, punctuala, dinamica si orientata spre rezultate
  • Ai cunostinte avansate de operare PC
  • Ai permis de conducere categoria B
  • Ai cazierul fara antecedente penale
  • Ai cunostinte legate de piesele auto si / sau studii superioare (reprezinta avantaj)
  • Cunosti limba maghiara (reprezinta avantaj)
Oferim:
  • Pachet salarial motivant
  • Training pentru însusirea cunostintelor necesare
  • Un loc de munca într-o companie multinationala, în continua dezvoltare
  • Conditii moderne de lucru, în cadrul unei echipe de profesionisti
  • Un program de munca previzibil (cu weekend-uri libere)

Candidez pentru acest post

WEBSHOP
DESPRE NOI
DESCĂRCARE
GENERAL
UNIX Auto SRL. va informeaza ca vizualizarea si navigarea pe paginile web ale companiei In declaratie juridica inseamna acceptarea celor prezentate. Operator de date cu caracter personal: 33009
Copyright 2016 © Toate drepturile rezervate 400632 Cluj-Napoca, Strada Fabricii nr. 118. | (+40) 264 501 899 | info@unixauto.ro Regulament protectia datelor | Hartă pagină web